Triple 9 (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Triple 9 (2016)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Triple 9 (2016)

19442
 115 min    2016    HD     6.3

Një bandë kriminelësh dhe policësh të korruptuar planifikojnë të vrasin një oficer policie për të kryer me sukses grabitjen më të madhe që kanë kryer ndonjëherë.