Triple Tap (2010) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Triple Tap (2010)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Triple Tap (2010)

1406
 118 min    2010    HD     6.3

Një qitës profesionist ndalon një vjedhje dhe shpëton jetën e një polici. Më pas ai përfundon në gjyq për këtë.