TRON: Legacy (2010) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
TRON: Legacy (2010)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

TRON: Legacy (2010)

1724
 125 min    2010    HD     6.8

Sem Flini, biri 27-vjeçar i Kevin Flin, kërkon në zhdukjen e të atit dhe e gjen veten të tërhequr në të njëjtën botë programesh të egra dhe lojërash gladiatorike ku babai i tij ka jetuar për këto 20 vitet e fundit. Së bashku me të besuarën e Kevinit, babë e bir nisen në një udhëtim jete a vdekjeje përgjatë një universi kibernetik që të lë pa fjalë dhe që është shumë më tepër i përparuar dhe jashtëzakonisht i rrezikshëm.