Twist (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Twist (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Twist (2021)

497
 90 min    2021    Full HD     

Një version modern i Oliver Tuist në Londrën bashkëkohore, ku një grup të rinjsh organizojnë një vjedhje të ndërlikuar dhe të rrezikshme të disa prej pikturave më të njohura në botë. Me Michael Caine – fituesin e 2 çmimive Oscar, Lena Headey – aktoren e njohur të Games Of Thrones dhe me muzikë dhe aktrim nga Rita Ora.