Two Hearts as One (2014) aka Birlesen Gönüller – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Two Hearts as One (2014) aka Birlesen Gönüller

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Two Hearts as One (2014) aka Birlesen Gönüller

9393
 126 min    2014    HD     7.7

Një vështrim brenda historisë së dy sapo-martuarve që ndahen nga njëri-tjetri dhe kalojnë gjysmëshekullin tjetër të jetës së tyre duke u përpjekur të ribashkohen.