Ultras (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ultras (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ultras (2020)

10813
 108 min    2020    Full HD     6.3

Një ultras i skuadrës së Napolit, përballet me realitetin e së shkuarës së tij, duke u përpjekur t'i japë vetes, por edhe një ndjekësi të tij të ri, një të ardhme ndryshe.