Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs the Reverend (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs the Reverend (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs the Reverend (2020)

905
 80 min    2020    HD     7.0

Kimi Shmit, një shkrimtare e famshme, niset drejt aventurës së saj më të madhe. Tre shtete, shpërthime, një hamburger që kërcen dhe një histori që ndryshon në çdo moment.