Under Your Bed (2019) +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Under Your Bed (2019) +18


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Under Your Bed (2019) +18

4734
 98 min    2019    Full HD     6.0

Naota është një djalë të cilin e kanë injoruar gjithmonë. Çihiro është e vetmja që e thërriste atë në emër. Ai ëndërronte për të që një ditë ta takonte sërish. Pas 11 vitesh ai e gjen ate por ajo nuk është më e njëjta. Ai fiksohet pas saj duke u futur fshehurazi poshtë shtratit të saj.