Une sirène à Paris (2020) a.k.a A Mermaid in Paris – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Une sirène à Paris (2020) a.k.a A Mermaid in Paris

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Une sirène à Paris (2020) a.k.a A Mermaid in Paris

3222
 102 min    2020    HD     5.5

Një këngëtar zemërthyer, Gaspari, ishte zotuar të mos dashurohej më kurrë, deri kur njihet me Lulën, një sirenë bukuroshe, që mbrohet nga burrat me armën e saj të vetme: zërin. Kur ujërat e Senës bien, Lula mbetet pranë varkës ku këndon Gaspari...