Unstoppable (2010) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Unstoppable (2010)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Unstoppable (2010)

15918
 98 min    2010    HD     6.7

Një tren mallrash gjysmë milje i gjatë pa ekuipazh po i afrohet një qyteti në mënyrë të rrezikshme për shkak të një defekti. Një inxhinier veteran dhe një makinist i ri pa përvojë, duhet të luftojnë me kohën për të ndaluar një katastrofë.