Upside-Down Magic (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Upside-Down Magic (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Upside-Down Magic (2020)

5700
 96 min    2020    HD     

Nori është një vajzë 13 vjeçare e cila zbulon se ka fuqi magjike dhe vendos të shkojë në shkollën e magjisë me shoqen e saj të ngushtë, Reinën. Për shkak të diferencave në nivelin e fuqisë shoqet do të ndahet. Reina do të ndikohet nga forcat e errëta të magjisë dhe Nori duhet të shpëtojë situatën.