V/H/S/94 (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
V/H/S/94 (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


V/H/S/94 (2021)

862
 103 min    2021    Full HD     5.6

Një kasetë misterioze VHS zbulon një kult të djallëzor që ka para -regjistruar një material që zbulon një komplot të tmerrshëm.