Valley of the Wolves: Palestine (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Valley of the Wolves: Palestine (2011)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Valley of the Wolves: Palestine (2011)

10271
 105 min    2011    DVD     6.1

Një pjesëtar i forcave speciale turke është në ndjekje të një ushtaraku izraelit përgjegjës për sulmet në Gaza...