Vampire Hunter D: Bloodlust (2000) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Vampire Hunter D: Bloodlust (2000)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Vampire Hunter D: Bloodlust (2000)

402
 103 min    2000    Full HD     7.7

Kur një vajzë e re rrëmbehet nga një vampir, një gjahtar legjendar vampirësh angazhohet për kthimin e saj pranë familjes.