Van Wilder 2: The Rise of Taj (2006) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Van Wilder 2: The Rise of Taj (2006)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Van Wilder 2: The Rise of Taj (2006)

3382
 97 min    2006    HD     4.9

Taxh Mahal Badalandabad lë Kolegjin Kollixh pas, për korridoret e Universitetit Kamford në Londër. Duke kërkuar të vazhdojë doktoraturën, ai e gjen veten duke u dhënë mësim një grupi studentësh aspak normalë, përballë një kolegeje më normale seç duhej.