Vanquish (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Vanquish (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Vanquish (2021)

1612
 96 min    2021    Full HD     

Një nënë, Viktoria, po përpiqet të vendosë të kaluarën e saj të errët si një ndërlidhëse ruse droge pas saj, por polici në pension Damon detyron Viktorian të bëjë ofertat e tij duke mbajtur vajzën e saj peng.