Vault (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Vault (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Vault (2019)

5797
 99 min    2019    HD     5.5

Kjo është historia e një prej vjedhjeve më të mëdha në Amerikë, kur në 1975, një grup kriminelësh të thjesht arrin t’i vjedh 34 milion dollarë mafias italiane.