Veneno (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Veneno (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Veneno (2018)

639
 96 min    2018    HD     8.0

Origjina dhe fillimet e karrierës së mundësit më të famshëm Dominikan të të gjitha kohërave, Rafael Sánchezit i njohur ndryshe si Xhek Veneno dhe krye-nemezisë së tij, José Manuel Guzmán ose Relámpago Hernándezit.