Vengeance Is Mine (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Vengeance Is Mine (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Vengeance Is Mine (2021)

963
 79 min    2021    Full HD     5.5

Herri, një burrë i lënduar që përpiqet të pajtohet me vrasjen e gruas dhe vajzës së tij. Kur zbulon vendndodhjen e vrasësve ai zgjohet nga pikëllimi dhe i mbushur me hakmarrje, kërkon të shkatërrojë ata që shkatërruan jetën e tij.