Venom (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Venom (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Venom (2018)

41982
 112 min    2018    HD     7.0

Kur Edi Brok fiton fuqitë e një organizmi tjetër duhet të lëshojë pjesën tjetër të vetes "Venomin" për të shpëtuar jetën.