Vertical Limit (2000) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Vertical Limit (2000)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Vertical Limit (2000)

1699
 124 min    2000    Full HD     5.9

Një alpinist duhet të shpëtojë motrën e tij në majën e K2, një nga majat malore më të larta e të vështira në botë.