Victory (1981) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Victory (1981)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Victory (1981)

2097
 116 min    1981    HD     6.2

Në Luftën e Dytë Botërore, një grup oficerësh nazistë vijnë me një ngjarje propagandistike në të cilën një ekip nazist me të gjitha yjet do të luajë kundër një ekipi të përbërë nga robër e aleatë të luftës në një lojë futbolli. Të burgosurit bien dakord, duke planifikuar përdorimin e lojës si një mjet shpëtimi nga kampi.