Villain (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Villain (2020)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Villain (2020)

3028
 97 min    2020    Full HD     5.8

Pasi del nga burgu, Edi vendos të fillojë një jetë të re dhe të afrohet me vajzën dhe nipin e tij. Por planet e tij për një jetë të re, vështirësohen, kur ai zbulon për telashet e vëllait të tij dhe papritmas bëhet tepër e vështirë t’i qëndrosh larg botës së krimit.