Vivo (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Vivo (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Vivo (2021)

2217
 95 min    2021    Full HD     6.9

Vivo, aventura e parë muzikore e Sony Pictures Animation që përmban këngë krejtësisht të reja origjinale nga Lin-Manuel Miranda, do të çojë publikun në një aventurë epike, në vende të mrekullueshme dhe reale që nuk janë parë kurrë më parë në animacion.