Vox Lux (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Vox Lux (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Vox Lux (2018)

3951
 114 min    2018    HD     6.1

Një grup i pazakontë rrethanash sjellin suksesin e papritur të Çelestes, e cilia e gjen veten në betejat personale dhe grackat e famës që kërcënojnë karrierën e saj.