Voyagers (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Voyagers (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Voyagers (2021)

1762
 108 min    2021    Full HD     

Një ekuipazh astronautësh ndërmarrin një mision ku mbizotëron paranoja dhe çmenduria, duke I bërë të mos kuptojnë çfarë është e vërtetë dhe çfarë jo.