Waar (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Waar (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Waar (2013)

17367
 130 min    2013    HD     8.5

Ky film është i bazuar në përshkrimin e ngjarjeve të vërteta për luftën kundër terrorizmit në Pakistan duke përfshirë sulmin në një Akademinë e Policisë në Lahore në 2009. Major Mujtaba është një ish-oficer i ushtrisë, i cili doli në pension të parakohshëm nga shërbimi. Tani ish-oficerit do t'i duhet t'i vijë dhe një herë në ndihmë vendit të tij, por s'ka për të qenë e lehtë...