Walking on Sunshine (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Walking on Sunshine (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Walking on Sunshine (2014)

5610
 97 min    2014    HD     5.4

Një vajzë e re (Annabel Scholey) vendos të bëjë dasmën e saj në Itali, pa e ditur se i fejuari (Greg Wise) dhe motra e saj (Hannah Arterton) kanë qenë para disa vitesh shumë të dashuruar me njëri tjetrin.