Wander (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wander (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Wander (2020)

3013
 94 min    2020    Full HD     5.0

Pas punësimit për hetimin e një vdekjeje të dyshimtë në qytetin e vogël të Uanderit, një detektiv privat, mendërisht i paqëndrueshëm, bindet se çështja që ka marrë përsipër të zbardhë, është e lidhur me të njëjtën "teori konspirative" që shkaktoi dhe vdekjen e vajzës së tij.