Wanderlust (2012) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wanderlust (2012)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Wanderlust (2012)

8339
 98 minuta    2012    HD     5.6

Të tronditur nga pushimi i papritur nga puna, një çift nga Manhatani shikon për mundësi të tjera jetese dhe në fund vendosin të jetojnë në një komunë rurale ku mbizotëron dashuria e lirë...