Wanted (2008) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wanted (2008)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Wanted (2008)

21573
 110 min    2008    HD     6.7

'Zgjidh fatin tënd' tregon që një zyrtar i ri mëson se është djali i një vrasësi profesionist dhe se ndan të njëjtat aftësi mbinjerëzore vrastare si babai i tij...