We Can Be Heroes (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
We Can Be Heroes (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

We Can Be Heroes (2020)

1278
 100 min    2020    Full HD     4.9

Kur pushtuesit alienë rrëmbejnë superheronjtë e Tokës, fëmijët e tyre duhet të bashkohen dhe të mësojnë të punojnë së bashku nëse duan të shpëtojnë prindërit e tyre dhe botën.