What Happened, Miss Simone? (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
What Happened, Miss Simone? (2015)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

What Happened, Miss Simone? (2015)

956
 101 min    2015    HD     7.6


Historia e pianistes klasike, ikonës dhe artistes legjendare, Nina Simone, që jetoi një jetë me ndershmëri brutale, me gjenialitet muzikor dhe me melankoli të torturuar.