What Lies Below (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
What Lies Below (2020)

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

What Lies Below (2020)

1601
 87 min    2020    HD     4.6

Një vajzë 16 vjeçare kthehet në shtëpi nga kampi dhe mëson se nëna e saj ka një të dashur të ri, një me të cilin ajo synon të martohet; një njeri, sharmi, inteligjenca dhe bukuria e të cilit e bëjnë të duket sikur nuk është aspak njeri.