Wheels of Fortune (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wheels of Fortune (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Wheels of Fortune (2020)

832
 106 min    2020    HD     5.4

Bo është një djalë i braktisur në vegjëli. Pas 30 vitesh e kërkon babai i tij biologjik i cili kërkon t'i lërë pasurinë e tij si trashëgimi. Por për këtë gjë ai ka disa kushte të cilat do t'i mësojnë atij shumë gjëra për jetën.