When Animals Dream (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
When Animals Dream (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

When Animals Dream (2014)

10706
 84 min    2014    HD     5.8

16-vjeçarja Mari jeton në një ishull të vogël me babanë dhe me nënën e saj e cila vuan nga një sëmundje misterioze, por kur e ëma vdes papritur, Mari fillon të shndërrohet në një përbindësh kanibal.