Where Hands Touch (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Where Hands Touch (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Where Hands Touch (2018)

10126
 122 min    2018    HD     5.7

Në vitin 1944, një vajzë 15 vjeçare, bijë e një mamaje gjermane të bardhë dhe një babai afrikan të zi, takon një anëtar të rinisë hitleriane. Perceptimi i tmerreve që po ndodhin rreth tyre, i lidh ata së bashku.