Where'd You Go, Bernadette (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Where’d You Go, Bernadette (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Where’d You Go, Bernadette (2019)

5082
 109 min    2019    HD     6.5

Ish-arkitektja e talentuar Bernadet Foks duket se i ka të gjitha: një shtëpi të bukur në Siatëll, një burrë të suksesshëm e të dashur dhe një vajzë adoleshente, nxënëse e shkëlqyer. Kur Bernadeta papritmas zhduket pa lënë gjurmë, familja e saj e shqetësuar fillon në një aventurë emocionuese për të zgjidhur misterin.