White House Down (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
White House Down (2013)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

White House Down (2013)

21103
 131 min    2013    HD     6.4

Ndërkohë që një polic është në një turne në Shtëpinë e Bardhë me vajzën e tij të vogël, ai vihet në veprim për të shpëtuar fëmijën e tij dhe të mbrojë presidentin nga një grup pushtuesish paramilitar të armatosur rëndë.