Whitewash (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Whitewash (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Whitewash (2013)

8387
 90 min    2013    HD     5.8

Gjatë një dimri të ashpër, shoferi i një pastruese dëbore vret një të dehur në mes të natën dhe në panikun e sipërm kërkon të mbulojë krimin e kryer.