Wicked (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wicked (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Wicked (2021)

972
 114 min    2021    HD     

Ivi Morgan, një studente kolegji në Nju Orleans, bie në dashuri me Ren Ouensin, personin e fundit që ajo priste të hynte në jetën e saj të kontrolluar në mënyrë rigoroze. Bazuar në romanin 'Wicked' nga Jennifer L.Armentrout.