Wild Mountain Thyme (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wild Mountain Thyme (2020)

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Wild Mountain Thyme (2020)

1625
 102 min    2020    Full HD     5.4

Një fermere kokëfortë, Rozmari Maldun, është e vendosur t’i fitoje zemrën fqinjit të saj, Antoni Reilit. I tronditur nga planet e babait të tij, Tonit, për t’i shitur fermën familjare nipit të tij amerikan dhe nga një "mallkim", nga i cili mendon se "vuan", Antoni është i hutuar në rrugën e ndjekjes së ëndrrave të tij, në këtë përrallë komike, prekëse dhe tepër romantike.