Wildcat (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wildcat (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Wildcat (2021)

4794
 93 min    2021    Full HD     

Një reportere ambicioze e vendosur në Lindjen e Mesme, kapet rob pasi autokolonës së saj i bëhet pritë. Ajo përballet me traumën e së kaluarës së saj dhe duhet të gjejë një mënyrë për të rrëzuar militantët që e rrëmbyen.