Wings Over Everest (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wings Over Everest (2019)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Wings Over Everest (2019)

3252
 110 min    2019    HDRip     5.0

Skuadra e shpëtimit në malin Everest, merr përsipër një detyrë për të shpëtuar disa dokumenta në avionin e rrëzuar afër majës. Në dukje ky aksion duket i urdhëruar nga qeveria për të ndaluar një luftë të mundshme. Por ata nuk e dinin që ishin futur në kurth.