Winter Sleep (2014) a.k.a Kis Uykusu – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Winter Sleep (2014) a.k.a Kis Uykusu

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Winter Sleep (2014) a.k.a Kis Uykusu

7784
 196 min    2014    HD     8.1

Ajdini, një ish-aktor, drejton një hotel të vogël në Anadollin qendror me gruan e tij të re, Nihalin, me të cilën ka një marrëdhënie të vështirë dhe motrën e tij, Neklën, e cila vuan ende pasojat e divorcit të saj.