Wish Dragon (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wish Dragon (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Wish Dragon (2021)

2186
 98 min    2021    Full HD     7.3

Dini adoleshent, po përpiqet të rilidhet me shoqen e tij të fëmijërisë, e cila ka nisur një jetë të re. Pikërisht në këtë kohë, ai takon dragoin e dëshirave, i cili i tregon magjinë e mundësive të pafundme...