Wolf (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wolf (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Wolf (2019)

7629
 75 min    2019    HD     5.0

Pasi 4 korrierë romakë, që nisen për të marrë lajme rreth murtajës, zhduken pa lënë gjurmë, Roma detyrohet të dërgojë legjionarët e saj më të mirë për të zbuluar të vërtetën. Me se do përballen ata në rrugëtimin e tyre?