Wolfwalkers (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wolfwalkers (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Wolfwalkers (2020)

1692
 103 min    2020    HD     8.3

Një gjuetar i ri nxënës dhe babai i saj udhëtojnë në Irlandë për të ndihmuar në zhdukjen e tufës së fundit të ujkut. Por gjithçka ndryshon kur ajo miqësohet me një vajzë me shpirt të lirë nga një fis misterioz që thuhet se shndërrohet në ujq natën.