Woman in Gold (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Woman in Gold (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Woman in Gold (2015)

10358
 109 min    2015    HD     7.3

Maria Altman, një grua tetëdhjetëvjeçare hebrenje trondit shtetin Austriake kur vendos të rimarr veprat e artit që ajo beson që i përkasin familjes së saj.