Wonder Woman 1984 (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wonder Woman 1984 (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Wonder Woman 1984 (2020)

818
        Blu-ray     

Del në kinema më 25 Dhjetor 2020! Në vitet 1980 Wonder Woman duhet të përballet me dy armiq të përbetuar të saj: Lordin Max dhe Çitan.